pühapäev, 30. mai 2010

EM sprindi finaalid

30.mai õhtupoolikul toimus EM-i sprindi finaalid. Rajast 40% rannaluidetel, 30% metsas ja 30% asustatud alal (samas kämpingupiirkonnas kus elame).

32. Sander Vaher 16:37 (+1:51)

Naiste B-finaalis sai Annika esikoha, Kirti oli 8. Meeste B-finaalis startis meie meestest vaid Kristo, eesmärgiga saada hea orienteerumiselamus.

Homme on tavaraja eeljooksud, meie esimene startija on Annika, kell 10:41.

Kogutud lühimuljed (päris otsesed tsitaadid pole):
Peeter: Jumalast OK. Maksimaalselt 10sek viga kahe jooksu peale kokku. Ka märgades unenägudes ei osanud näha sprindi esikolmekümnesse tulekut. Sanderi võitmine oli eriti magus, pärast piljardis veel lisaks. Mõlema jooksu lõpus väsisin väga ära.

Sander: Eeljooksus üllatavalt kehva jooksu pealt üllatavalt hea tulemus. Finaalis vastupidi. Eeljooksus üks suur viga, finaalis palju väikeseid.

Liis: Hommikul olin esimeses pooles aeglane, kartsin viga teha. Teine pool oli lihtne. Finaalis ... ma ei oska majade vahel üldse orienteeruda. Kaks hästi suurt viga tegin majade vahel. Liivadüünides see-eest on hästi tore orienteeruda, mulle meeldib.

Kirti: Väga mõnus rada oli. Raja alguses tegin mõned üleliigsed kaared.

Lauri: Eeljooksu kohta - tulid mõningad vead sisse. Pargiosa läks hästi, linnaosas tuli 15-20sek viga, lõpuosas liival läks füüsiliselt väga raskeks.

Kristjan: Mul läheb süvenemine raamatusse paremini kui süvenemine kaarti. Pisivead ei takista, aga suured vead ilmselgelt takistavad finaali pääsemist.

Kristo: Metsaosas tuli paar lisakaart, liivaosa oli suhteliselt labane, raskusi ei valmistanud. Füüsiliselt oli vastupidi, liivaosal kangestusin. B-finaali võtsin rahulikult, tundsin orienteerumisest mõnu.

Annika: Kolme esimese punktiga sain teada, kuidas täna orienteeruda ei tohiks, aga siis oli juba hilja. B-finaalis ei jooksnud väga head jooksu, aga võit tuli ikka :)