laupäev, 7. veebruar 2015

Osale emotsioonide ja töömälu katses!

Sain TÜ kaudu sellise kutse, ja ise veel osalemata arvan, et see võiks orienteerujatele päris huvitav ehk kasulik olla. All väljavõtteid e-kirjadest.
- - - - - - - - - - - - -
Meid huvitab psühholoogiateadlastena see, kuidas töömälu (st info hoidmine aktiivsena, eesmärgipärase tegevuse sooritamiseks, nt lugemisel või arvutamisel) on seotud emotsioonidega. Ootame uuringusse 18 kuni 50 aastaseid täiskasvanud vabatahtlikke. [Katses osalemise eest on võimalik psühholoogiatudengitel koguda katsepunkte (1 punkt/1h kohta, kokku 2 tundi).] Osalema on oodatud kõik huvilised. Kõigil osalejatel on võimalik soovi korral saada kohest üldist tagasisidet enda skooride kohta. Uuring on heaks kiidetud Tartu ülikooli inimuuringute eetikakomitee poolt ja Missouri ülikooli inimuuringute eetikakomitee poolt. Katse toimub Tartu ülikoolis psühholoogia instituudis Näituse-2 keldrikorrusel ruumides 009 või 010. Kui te olete osalemisest huvitatud, palun saatke sellekohane email aadressile: wmlab.ut@gmail.com. Märkige kirja pealkirjaks: katses osalemine. Teie kirjale vastatakse peatselt.

NB! Juhime tähelepanu sellele, et teie nimi võib sisalduda emaili aadressis, mistõttu võib see saada nähtavaks eksperimentaatorile. Seda aadressi ei viida kokku teie andmetega katses, kuid kui te ei soovi enda nimega emaili saata, kasutage mõnda teist kontot, kus teie isiklik info ei sisaldu.

Palun andke enda osalemissoovist teada esimesel võimalusel (viime katseid läbi 1.aprillini 2015).

- - - - - -
Meil on hetkel võimalik kasutada laborit igal nädalal K-R, seega oleme ka nii katseaja planeerinud. Katseid on võimalik teha nii päeval kui ka õhtusemal ajal.

Siin Doodle lingid, kust teil on võimalik valida endale sobiv aeg katses osalemiseks. Kui leiate nendest aegadest sobiva, siis palun valige üksnes üks kõige paremini sobiv aeg ja enda nimeks märkige enda e-posti aadress. Teised ei näe teie valikut ega teie nime.

Katsed toimuvad:

Katses osalemiseks peavad olema täidetud järgnevad eeltingimused:
1) olete 18-50 aastat vana;
2) nägemismeel on töökorras või piisavalt heas korras (st te ei ole vaegnägija);
3) peate olema võimeline motoorselt reageerima (st nii parem kui ka vasak käsi on töökorras).
- - - - - - - - - - - - -

Kommentaare ei ole: